Voľné pracovné miesto na ZŠ Jána Amosa Komenského - špeciálny pedagóg

Úradné oznamy

Základná škola Jána Amosa Komenského, Ulica Komenského 752, 022 04 Čadca prijme do zamestnania v školskom roku 2015/16:

Špeciálneho pedagóga, ktorý spĺňa kvalifikačné predpoklady pre vyučovanie v triede
1. stupňa ZŠ pre deti s narušenou komunikačnou schopnosťou (vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v študijnom odbore učiteľstvo pre špeciálne školy pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou, učiteľstvo pre školy pre mládež vyžadujúcu osobitnú starostlivosť – pre mládež s chybami reči alebo v študijnom odbore logopédia alebo vykonanie štátnej záverečnej skúšky z logopédie).
2. učiteľa 2. stupňa ZŠ kvalifikovaného na vyučovanie predmetov SJL, VYV – zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Žiadosti  spolu so životopisom a kontaktnými údajmi zasielajte do 26. 6. 2015 na e-mail: riaditel@zskomca.sk alebo na adresu ZŠ.

Informácie na č. t.: 041 4335715